Шкільні новини

Під час весняних канікул вчителі ліцею плідно попрацювали.
Тренінг "Як підтримати учителя у процесі змін: як уникнути емоційного вигорання"
Робота вчителя належить до професій, що допомагають, оскільки його діяльність пов’язана з тісним спілкуванням з дітьми, прийняттям їхніх індивідуальних особливостей, емоційним перенапруженням, активною особистою участю, демократичністю, довірливістю та ін. Така діяльність вимагає великих психологічних і фізіологічних витрат, призводячи до емоційного, фізичного й розумового виснаження.
Професійне вигорання педагогів обумовлене не окремим чинником професії, а цілим її комплексом, сукупним впливом професії, її соціального статусу, престижу в суспільстві й особливостями професійної ситуації.

27 березня відбулося засідання педагогічної ради «Компенсація освітніх втрат або приборкуємо в собі «шалену бджілку», яке підготували вчителі методичного об’єднання предметів суспільно-гуманітарного циклу. Педагоги поділилися досвідом подолання освітніх втрат, виконували цікаві вправи та дослухалися до дієвих порад щодо ефективного використання часу.

Сьогодні, 28.03.2024, наш ліцей приймав надзвичайно дорогих гостей-МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ . Гостинно малят зустріли директор ліцею Жидкова Ярослава Юріївна й перша вчителька Шаповал Оксана Вікторівна, яка відкрила перед дошкільнятами новий шкільний світ, що зачаровував їх кожної миті. Майбутні першокласники активно знайомилися, відповідали на запитання, відгадували загадки, складали у портфелик шкільне приладдя, виконували різноманітні завдання. Залюбки
мандрували по ліцею з педагогом- організатором Марією Вікторівною.
Шкільний психолог Тетяна Валентинівна надала поради батькам щодо підготовки дитини до школи та полегшення адаптаційного періоду.
Ця зустріч дала змогу діткам відчути себе частиною дружньої шкільної родини. На запитання, чи хочуть діти до школи, всі без вагань відповіли „Так!”.
Тому з нетерпінням чекаємо усіх діток 1 вересня у нашому ліцеї!
До скорої зустрічі під мирним небом України!

26 березня відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому Тетяна Луценко, вчитель історії, розкрила секрети свого професійного (і не тільки) успіху, презентуючи професійну компетентність, упевненість, кмітливість розуму

Напередодні дня українського добровольця до ліцею завітав воїн ЗСУ, який після вдалого виконання бойового завдання отримав короткочасну відпустку. Частину свого вільного часу він приділив зустрічі з учасниками освітнього процесу, які неодноразово надавали допомогу його бригаді. Діти поспілкувалися із захисником і передали листи і подарунки - обереги для його побратимів. Ми дякуємо нашим захисникам, які наближають нашу Перемогу.

Вітаємо тих, хто підтримує та зміцнює нашу армію — українських добровольців!

Щиро дякуємо команді благодійної організації "Золота година" за проведення навчання з домедичної допомоги для здобувачів освіти та працівників ліцею.

Леся Українка — одна з найвідоміших українських поетес. Творчістю Лесі захоплюється не лише Україна, її твори перекладені на багато мов світу, зокрема англійську, бенгальську, грузинську, італійську, німецьку, польську, французьку.
Народилася Леся Українка 25 лютого 1871 року. Тому саме у цю дату щороку згадують видатну поетесу.
В нашій бібліотеці зроблено виставку з її книг, кожен здобувач освіти може прийти та почитати її твори.

Сьогодні Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні
Пам'ятаємо подвиг кожного. Герої не вмирають, а ми не забуваємо

Пам'ятаймо: допоки ми разом, допоки в нас є спільна мета та мрія, українців не подолати!
Єднаймося заради спільної мети
В єдності наша сила
Разом до перемоги

Вітаємо команду-фіналістку Всеукраїнського турніру юних біологів «NEOBIO» у 2024 році! В цьому році чисельність учасників була найбільшою за всю історію проведення турніру . Реєстраційну форму заповнили майже 900 заявників. Наші здобувачі освіти Чернявський Кирило, Пушко Єлизавета та Ковтун Анастасія увійшли до команди фіналістів.

Серце кожного українця сповнене любов’ю до наших Захисників. І сьогодні, в день закоханих, ми ділимося коханням з тими, хто ціною свого життя береже наш спокій. Здобувачі освіти під час повітряної тривоги в укритті виготовили для наших захисників вітальні листівки, часточка любові в яких нехай зігріває душі та серця наших Героїв. Адже сила кохання так само непереможна, як і вони