Звіт про проведення тижня географії та історії у Варварівській ЗОШ

Date: 28 лютого 2018 о 10:07

Звіт про проведення тижня географії та історії у Варварівській ЗОШ

З 09 жовтня по 13 жовтня  2017 року.

МЕТА: Розвивати стійкий  інтерес учнів  до  географії та історії  як  науки  і шкільного  предмету. Виховувати  патріотизм,  любов  до  рідного  краю. Розвивати  краєзнавчий  інтерес. Сприяти  формуванню  всебічно  розвиненої  особистості. Виховувати  любов  та  бережливе  ставлення  до  природи.

Як  підвищити  інтерес  учнів  до  вивчення  шкільного  курсу  географії та історії ? Одним  із  шляхів  розв’язання  цієї  проблеми вважаю  позакласну  роботу  як  невід’ємну  складову  навчально-виховного процесу.  Якщо  знання,  отримані  на  уроці,   зацікавили  учнів,  то  це  спонукає  їх  вивчати  предмет  і  після  уроків.  До  того  ж  добре організована, цікава, різноманітна позакласна робота з предметів – це один із найефективніших засобів пробудження й підтримки в учнів інтересу до географії.

Допомогу в досягненні цієї мети надає проведення тижня  історії та географії.  Під  час  його  проведення діти  збагачують  знання,  розширюють  свій  кругозір,  проявляють  ініціативу  й  самостійність, розвивають  індивідуальні  здібності,  вчаться  відстоювати свою точку зору.

До  уваги учнів були    представлені  книжкові виставки  «Історія України в географічних назвах, історичних постатях  і літературних творах»,  цікаві  повідомлення «Світ навколо нас.Географічні рекорди»,  конкурси  малюнків   присвячених Дню козацької слави.Учні 4-7 класів здійснили віртуальну подорож на Запорізьку Січ.Учні 8-10 класу прийняли участь у 1 етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювання учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителем та учнями.

Форми та методи роботи відповідали рівню розвитку дітей, проводилися в рамках діяльнісного, компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходів.

Активну участь у  проведенні тижня прийняли учні 4, 6,7,8,10класів.

План проведення тижня  історії та географії

День тижня

Тема заходу

клас

Понеділок.09.10.17р.

Відкриття тижня.Оголошення на загальношкільній лінійці плану проведення тижня.

Мажара Т.О.

Вівторок.10.10.17р.

Книжкова вітрина «Історія України в географічних назвах,історичних постатях і літературних творах»

Мажара Т.О.

Середа.    11.10.17 р.

Віртуальна подорож на Запорізьку Січ. .1 етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

5-7.

8клас

Мажара Т.О

Четвер.    12.10.17р.

Світ навколо нас.Цікаві факти географії. .1 етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

Мажара Т.О

П’ятниця.13.10.17р.

Виставка дитячих малюнків .1 етап Всеукраїнської олімпіади з географії.Підведення підсумків тижня історії та географії.

1-11кл.

9клас

МажараТ.О

Comments:
Only authorized users can leave comments.