Тиждень фізики

Date: 5 квітня 2018 о 22:30
266 views

З 26 по 30 березня  в школі проходив тиждень фізики. Відкриття тижня відбулось на загальношкільній лінійці під девізом   «Фізика- це цікаво"

ЇЇ мета: розширити  і  поглибити  знання  учнів про фізику ; розвивати  допитливість,  творчу  фантазію;  дати  уявлення  про значення  цієї науки в  житті людини; виховувати  потяг до навчання,  підвищити мотивацію учнів до участі у тижні фізики. Лінійка відбулась у залі, прикрашеній газетами, малюнками «Фізика навколо нас» та ребусами. Цікавою для учнів стала виставка літератури «Сторінками фізики».

Для учнів 1-4 та 5-6 класів   учні 9 класу Буряк Ілля та Падєрін Максим провели ранок «Година цікавих фізичних дослідів». Цей захід викликав в учнів великий інтерес. Протягом тижня учні 8-11класів виступали в класах з повідомленнями про зв’язок фізики з іншими науками та її значення в житті людини. Показати свої знання з фізики учні мали змогу під час проведення фізичної вікторини та свята фізики «Фізичний мікс», в якому взяли участь майже всі учні школи.

Учні 1-3 та 4-6 класів знайомилися з фізикою під час бесід «Фізика на прогулянці» та «Фізика в нас вдома».

Пізнавальною і ознайомлюваною для учнів 4 класу була екскурсія в кабінет фізики, проведена вчителем Литвиненко М.В.. Поглибити свої знання про роль фізики в житті людини, вчених-фізиків та їх внесок у розвиток фізики учні мали під час проведення конкурсу презентацій.

Проведені заходи протягом тижня дали можливість  зацікавити учнів складною, цікавою і такою потрібною людям наукою фізикою.

Хочеться відзначити найбільш активних учнів: Шишацька Ангеліна (3 клас), Шеремет Катерина, Чеботарьова Дарина, Пугач Костянтин та Кривий Роман- 4 клас, учні 2 класу,Кнаус Дарина-5 клас, Буряк Ілля, Падєрін Максим, Албатов Олександр,Синельник Катерина, Жовнір Софія та Шинкарук Єлизавета- 9 клас, Чеботарьова Валентина, Антонова Яна, Скидан Ярослава, Кобза Анна, Харламова Анжеліка та Мовчанюк Катерина-6 клас, Бойко Ольга, Кобза Анастасія, Суфінку Данило та Чайка Богдан- 8 клас, Довбня Артем-10 клас, Джулик Юліана, Тимченко Анастасія, Марков Станіслав-11 клас. В проведенні лінійки взяли участь всі учні 7 класу, а Власов Сергій ще й намалював два малюнки. Кращим фізиком школи другий рік поспіль став учень 8 класу Суфінку Данило.

Допомогу у проведенні тижня надали вчителі Свінцова Софія Петрівна, Попко Оксана Вікторівна та Біла Анна Леонідівна.

Comments:
Only authorized users can leave comments.